Reklama
 • Poniedziałek, 21 września 2015 (10:05)

  Jesteśmy razem od 5 lat, mamy synka. Wcześniej byliśmy w innych związkach. Przez 3 pierwsze lata mój partner się starał – były kwiaty, cudowne wieczory, weekendy we dwoje. Od pół roku w moim związku prawie nic się nie dzieje, cały romantyzm prysł...Ala z Torunia.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 18 września 2015 (15:05)

  On też jest po rozwodzie, z bagażem trudnych doświadczeń.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 17 września 2015 (11:00)

  Mężczyzna twojego życia, druga połówka. Tak było kiedyś. A teraz czasem widzisz w nim obcego człowieka. Milczycie całymi dniami albo kłócicie się o drobiazgi. Co się stało? Czy wygasanie emocji między partnerami jest nieuchronne? A może sami przez nieuwagę to sobie robimy? O przyczynach małżeńskiego ochłodzenia mówi Andrzej Wiśniewski, psychoterapeuta.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 9 września 2015 (15:05)

  Partnerom po przejściach nie jest łatwo stworzyć nową szczęśliwą rodzinę. Sprawić, by dzieci mamy i dzieci taty zaprzyjaźniły się ze sobą. I żeby w kolejnym, wspólnym dziecku tych dwojga nie widziały zagrożenia, tylko nowego kochanego brata lub siostrę. Ale nawet jeśli nie jest to łatwe, warto o to walczyć. Tekst: Jagoda Denisiewicz

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 25 sierpnia 2015 (08:05)

  Pierwszy mąż mnie zdradzał i z tego powodu rozpadło się nasze małżeństwo. Teraz jestem w drugim związku i ciągle podejrzewam partnera, że on również może spotykać się z innymi kobietami. Kocham go, ale złoszczę się, gdy patrzy na inne panie. Robię mu wymówki. Podsłuchuję rozmowy telefoniczne i sprawdzam połączenia w komórce, żeby się dowiedzieć, kto do niego dzwonił. Nie znalazłam żadnego potwierdzenia moich podejrzeń i zdaję sobie sprawę, że to, co robię, nie jest w porządku. Chciałabym z tym skończyć, ale nie wiem jak…Magdalena (45) z Płocka.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 21 sierpnia 2015 (13:00)

  Ja jestem poukładana i odpowiedzialna, mój mąż to wieczny chłopiec. Gdy się poznaliśmy, bardzo mi to odpowiadało, bo mogłam przy nim oderwać się od rzeczywistości. Ale wspólne życie to z roku na rok coraz większy problem. Wszystko jest na mojej głowie. Mąż każdą sprawę zawala, potrafi zapomnieć nawet o odebraniu syna ze szkoły! Czy on kiedyś dorośnie?!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 21 sierpnia 2015 (08:05)

  Jak dbać o uczucia, jeśli mieszkamy z dala od siebie? I czy w ogóle taki związek ma szanse powodzenia i przetrwania...

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 12 sierpnia 2015 (15:00)

  Flirtując, mężczyzna upewnia się, że wciąż jest dość męski, by podobać się kobietom

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 5 sierpnia 2015 (08:05)

  Agencje matrymonialne dla bogatych, wegetarian czy katolików, aplikacje na tablety i programy telewizyjne. W czasach gdy chorujemy na samotność, swatki mają pełne ręce roboty. Tekst - Daniel Grosset

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 16 lipca 2015 (13:05)

  Mąż zdradził mnie na wyjeździe służbowym. Najpierw przepraszał, ale szybko zbagatelizował sprawę, mówiąc, że był po alkoholu i że to nic nie znaczyło. A ja płaczę i czuję się oszukana. Krystyna z Tychów.

  Czytaj więcej Komentarzy:0