Reklama
 • Środa, 4 maja 2016 (15:00)

  Najpiękniejszy dzień w życiu, znak miłości, a może niepotrzebne zawracanie głowy, nieważny papierek? 18 lat temu czytelniczki „Olivii” żyjące w wolnych związkach marzyły o ślubie. A jak jest dziś? Dlaczego niektórzy decydują się na wspólne życie bez ślubu, a inni marzą, by stanąć na ślubnym kobiercu?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 29 kwietnia 2016 (13:05)

  Twój partner pracuje za granicą? Zobacz, jak pielęgnować związek na odległość. Nie martw się – taka relacja również może być piękna.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 28 kwietnia 2016 (13:00)

  Od dawna byłam sama, gdy poznałam obecnego partnera. Jest miły i opiekuńczy. Niedawno poprosił mnie o rękę. Ucieszyłam się, kocham go i chcę wreszcie ułożyć sobie życie po rozwodzie. Ostatnio jednak zdarzyła się nieprzyjemna sytuacja. Mój ukochany zrobił awanturę, bo zobaczył mnie z byłym mężem. Tłumaczyłam mu, że spotkaliśmy się w sprawie naszego syna. On jednak nie wierzy. Zastanawiam się, czy powinnam się z nim wiązać, skoro jest taki zazdrosny…Natalia (46) z Grudziądza.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 12 kwietnia 2016 (15:00)

  Do zakochania podobno jeden krok. A od zakochania do rozwodu... pięć! Przy każdym zapala się ostrzegawcze światło. Nasza ekspertka mówi, jak je w porę zauważyć, jak zaradzić kryzysowi i w efekcie uratować związek.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 12 kwietnia 2016 (11:00)

  Twój ostatni związek to porażka? Zapomnij o nim! Nowa relacja to nowa szansa na szczęście. Nasza ekspertka radzi, jak ponownie zaufać mężczyźnie.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 8 kwietnia 2016 (13:05)

  Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością. Spotykają się. Zakochują. I... bywa, że bardzo się męczą, męczą przez długi czas, jak w piosence Agnieszki Osieckiej. Co mają zrobić z tą miłością? Jak zbudować udany związek na gruzach poprzednich? Pytamy o to Małgorzatę Ohme. Rozmawia Jagna Kaczanowska.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 8 kwietnia 2016 (13:05)

  Kupno czerwonego karbioletu, podróż z plecakiem do Indii, siwe włosy związane w kucyk? Znacie? To kryzys wieku średniego. Mąż Joli przed pięćdziesiątką postanowił zostać rockmanem. Mąż Natalii – sportowcem ekstremalnym. Zamiast z tym walczyć, próbowały rozumieć. Nie było łatwo, ale było warto. Dziś twierdzą, że ich związki osiągnęły nową jakość.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 4 kwietnia 2016 (13:05)

  Przyjaźniliśmy się tyle lat... Dlatego nie przyszło mi do głowy, że Robert konsekwentnie ukrywa przede mną bardzo ważną rzecz...

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 30 marca 2016 (08:05)

  Na spotkaniu u zielonoświątkowców poznałam świetnego faceta. Dużo rozmawialiśmy i od razu przyznał, że nawrócił się w więzieniu. Trafił tam, bo koledzy wrobili go w jakiś szwindel. Ale zza krat wyszedł odmieniony. Ma pracę i poważne plany wobec życia. Coś między nami zaiskrzyło. Od niedawna jesteśmy parą. Powiedziałam o nim rodzicom i bratu. Od razu na mnie naskoczyli, bym wybiła sobie z głowy taki związek. Czy powinnam ich posłuchać, czy nie? W końcu to moje życie. Pani Doroto, proszę o

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 30 marca 2016 (08:05)

  Mam za sobą nieudane małżeństwo – rozpoczęła opowieść 39-letnia Justyna. – Po rozwodzie przez długi czas miałam uraz do bliższych relacji z mężczyznami...Przed rokiem poleciałam z koleżanką na wczasy do Egiptu. Przypadkiem poznałam miejscowego przedsiębiorcę. Początkowo byłam pełna rezerwy, ale przekonałam się, że jest dobrze wychowanym, odpowiedzialnym mężczyzną. No i był bardzo przystojny...

  Czytaj więcej Komentarzy:0