Reklama
 • Wtorek, 11 października 2016 (14:00)

  Nina (49) była atrakcyjną rozwódką. Do Grecji poleciała z koleżanką. Już pierwszego dnia wpadła w oko młodemu kelnerowi. Najpierw jego awanse traktowała z uśmiechem, ale w końcu dała się zaprosić na drinka. Sprawy potoczyły się szybko. Nina się zakochała, a Jorgos chciał za nią jechać do Polski.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 4 października 2016 (13:07)

  Jeszcze kilka dni wolnego od szkolnych obowiązków waszych dzieci. Wykorzystajcie ten czas tylko dla siebie. heniae num latemquid ut ditatur ehenis di alibusa ntemperem am estrum ut labo. Neceperfero teturiaero inveles estis nonsed maximus et, sum num

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 3 października 2016 (14:00)

  Wierzyłaś dotąd, że sekretem dobrego związku jest szczera rozmowa? Okazuje się jednak, że języków miłości, którymi może się porozumiewać para, jest więcej. Żeby nauczyć się płynnie nimi mówić, wystarczy poznać kilka reguł.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 15 września 2016 (11:01)

  No cóż, mówimy do partnera. Coś się między nami zepsuło, chyba musimy się rozstać. Miłość, która miała być jedyna, wyjątkowa, ląduje w koszu obok starego smartfona i robota kuchennego. Pora sprawić sobie lepszy model. A może… da się to naprawić? Nie, nie robota i telefon. Miłość. Spróbujcie. Instrukcję domowego serwisowania związków podaje Ewa Klepacka-Gryz, terapeutka par.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 12 września 2016 (13:00)

  Pochodzę z tzw. bogatego domu. Matka mnie przestrzegała, żebym uważała, bo wielu facetów będzie „leciało” na mój majątek. Od 20 lat jestem z mężczyzną, ale nie wzięliśmy ślubu. Kochamy się i to jest najważniejsze. Ostatnio on poważnie zachorował. Powiedział, że musimy zalegalizować związek. Żeby czuć się bezpieczniej i mieć wobec siebie pełne prawa. A matka od razu swoje: to dla kasy... Izabela (48 l.)

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 12 września 2016 (08:00)

  Ja jestem żywiołowa i towarzyska, a mój partner to cichy domator. Zastanawiam się, czy taki związek na dłuższą metę ma sens? Agnieszka z Kluczborka

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 8 września 2016 (13:05)

  Wszyscy byli przeciwni naszemu związkowi. Jednak ja wiedziałam, że to właśnie z Damianem chcę spędzić resztę życia.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 16 sierpnia 2016 (15:07)

  Usługi biur matrymonialnych traktujemy z niedowierzaniem. Bo czy można dobrać partnera jak... krawat do koszuli? A jednak psycholodzy i informatycy opracowują testy, które zwiększają szansę spotkania osoby, z którą wiele nas łączy. Tylko czy algorytm komputerowy da mi miłość? Sprawdzę to.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 5 sierpnia 2016 (15:00)

  Nowy, nieformalny związek zwykle nie budzi zgorszenia, ale stawia przed trudnym pytaniem: czy zakładać wspólne gospodarstwo?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 19 lipca 2016 (11:05)

  Wszystko. Dawny styl życia we dwoje mija bezpowrotnie. Przybywa nie tylko obowiązków, ale i nowa osoba do kochania. Jak odnaleźć się w tym „trójkącie”? Magdalena jankowska

  Czytaj więcej Komentarzy:0